to łączna kwota, która wpłynęła na konto m. st. Warszawy z UE w latach 2005-2018

Raport o priorytetach społecznych dzielnic m.st. Warszawy

opublikowano: Środa, 2 Marca, 2011 - 11:28, redaktor

Zapraszamy do zapoznania się ze zaktualizowanymi priorytetami społecznymi dzielnic m.st. Warszawy. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Raport zawiera informacje o społecznych priorytetach rozwojowych dzielnic miasta stołecznego Warszawy. Zapraszamy do lektury!

Raport o priorytetach społecznych dzielnic m.st. Warszawy
    (plik: Raport_o_priorytetach_spolecznych_dzielnic_miasta_stolecznego_Warszawy_02.03.11_.pdf, rozmiar pliku: 4638.02 KB)
    Zaktualizowane zestawienie priorytetów dzielnicowych
    (plik: aktualizcja_priorytetow_dzielnicowych.doc, rozmiar pliku: 191 KB)