Informator Europejski

Informator Europejski

Czy wiesz, że...

Budowa II linii metra

to największa spośród realizowanych w Polsce inwestycja samorządowa, która uzyskała dofinansowanie z Funduszu Spójności.

9,7 mld zł

to kwota pozyskana ze środków Unii Europejskiej w latach 2007-2013.

6,2 tys. zł

przypada ze środków unijnych na każdego mieszkańca Warszawy.

10,8 mld zł

to łączna wartość dofinansowania projektów miejskich od 2004 r.

5,6 mld zł

to łączna kwota, która wpłynęła na konto m. st. Warszawy z UE w latach 2005-2015

Facebook

Europejskie Wykłady Otwarte

Increase Normal Decrease
opublikowano: Czwartek, 25 Listopada, 2010 - 13:32, admin

Bezpłatne wykłady otwarte

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa ma przyjemność zaprosić do udziału w bezpłatnych Europejskich Wykładach Otwartych dotyczących tematyki europejskiej. Wykłady otwarte mają na celu zwiększenie wiedzy Warszawiaków na temat procesu integracji Polski z Unią Europejską, w tym pozyskiwania środków z jej budżetu. Spotkania odbywają się regularnie  w sali konferencyjnej Centrum Przedsiębiorczości Smolna przy ul. Smolnej 4. Europejskie Wykłady Otwarte organizowane są przez Biuro Funduszy Europejskich i Polityki Rozwoju  Urzędu m.st. Warszawy.

Kto może wziąć udział?

W Europejskich Wykładach Otwartych może wziąć udział każdy mieszkaniec Warszawy zainteresowany tematyką europejską. Udział w wykładach jest ogólnodostępny i bezpłatny. Informacje o terminach i tematach wykładów można na stronie internetowej Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Warszawa oraz Wydziałach Obsługi Mieszkańców wszystkich dzielnic m.st. Warszawy.

INFORMACJA O NAJBLIŻSZYM WYKŁADZIE

Pod adresem e-mail: wyklady_europejskie@um.warszawa.pl można zgłosić chęć otrzymywania pocztą elektroniczną aktualnych informacji o Europejskich Wykładach Otwartych za pośrednictwem naszego newslettera.

 Serdecznie zapraszamy do udziału w wykładach!