Informator Europejski

Informator Europejski

Czy wiesz, że...

9,7 mld zł

to kwota pozyskana ze środków Unii Europejskiej w latach 2007-2013.

17,9 mld zł

to łączna wartość dofinansowania projektów miejskich

Budowa II linii metra

to największa spośród realizowanych w Polsce inwestycja samorządowa, która uzyskała dofinansowanie z Funduszu Spójności.

10 tys. zł

przypada ze środków unijnych na każdego mieszkańca Warszawy.

Facebook

Europejskie Wykłady Otwarte

Increase Normal Decrease
opublikowano: Czwartek, 25 Listopada, 2010 - 13:32, admin

Bezpłatne wykłady otwarte

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa ma przyjemność zaprosić do udziału w bezpłatnych Europejskich Wykładach Otwartych dotyczących tematyki europejskiej.

EWO prowadzone są przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct- Warszawa od ponad pięciu lat, a tematyka spotkań dostosowywana jest do aktualnej sytuacji, zdarzeń oraz sugestii uczestników. Europejskie Wykłady Otwarte poświęcone są tematyce związanej z Unią Europejską, jej wartościom i możliwościom, jakie oferuje ona obywatelom UE.

W tym  2018 roku spotkania EWO dotyczyły m.in.: możliwości wyjazdu na wolontariat europejski, europejskiej inicjatywy obywatelskiej, możliwości uzyskania dofinansowania UE na edukację przedszkolną, programu Kreatywna Europa.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny i ogólnodostępny. Wykłady mają formułę spotkań informacyjnych, które odbywają się dowolnego dnia tygodnia między godz. 16.00 a 18.00

 

Kto może wziąć udział?

W Europejskich Wykładach Otwartych może wziąć udział każda osoba zainteresowana tematyką europejską. Udział w wykładach jest ogólnodostępny i bezpłatny. Obowiązują zapisy. Informacje o terminach i tematach wykładów można na stronie internetowej Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Warszawa oraz Wydziałach Obsługi Mieszkańców wszystkich dzielnic m.st. Warszawy.

Pod adresem e-mail: europedirect-warszawa@um.warszawa.pl można zgłosić chęć otrzymywania pocztą elektroniczną aktualnych informacji o Europejskich Wykładach Otwartych za pośrednictwem naszego newslettera.

 Serdecznie zapraszamy do udziału w wykładach!