Informator Europejski

Informator Europejski

Czy wiesz, że...

7,3 mld zł

 to łączna kwota, która wpłynęła na konto m. st. Warszawy z UE w latach 2005-2018

Budowa II linii metra

to największa spośród realizowanych w Polsce inwestycja samorządowa, która uzyskała dofinansowanie z Funduszu Spójności.

17,7 mld zł

to łączna wartość dofinansowania projektów miejskich

10 tys. zł

przypada ze środków unijnych na każdego mieszkańca Warszawy.

9,7 mld zł

to kwota pozyskana ze środków Unii Europejskiej w latach 2007-2013.

Facebook

Europejskie Wykłady Otwarte

Increase Normal Decrease
opublikowano: Czwartek, 25 Listopada, 2010 - 13:32, admin

Bezpłatne wykłady otwarte

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa ma przyjemność zaprosić do udziału w bezpłatnych Europejskich Wykładach Otwartych dotyczących tematyki europejskiej.

EWO prowadzone są przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct- Warszawa od ponad pięciu lat, a tematyka spotkań dostosowywana jest do aktualnej sytuacji, zdarzeń oraz sugestii uczestników. Europejskie Wykłady Otwarte poświęcone są tematyce związanej z Unią Europejską, jej wartościom i możliwościom, jakie oferuje ona obywatelom UE.

W tym  2018 roku spotkania EWO dotyczyły m.in.: możliwości wyjazdu na wolontariat europejski, europejskiej inicjatywy obywatelskiej, możliwości uzyskania dofinansowania UE na edukację przedszkolną, programu Kreatywna Europa.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny i ogólnodostępny. Wykłady mają formułę spotkań informacyjnych, które odbywają się dowolnego dnia tygodnia między godz. 16.00 a 18.00

 

Kto może wziąć udział?

W Europejskich Wykładach Otwartych może wziąć udział każda osoba zainteresowana tematyką europejską. Udział w wykładach jest ogólnodostępny i bezpłatny. Obowiązują zapisy. Informacje o terminach i tematach wykładów można na stronie internetowej Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Warszawa oraz Wydziałach Obsługi Mieszkańców wszystkich dzielnic m.st. Warszawy.

Pod adresem e-mail: europedirect-warszawa@um.warszawa.pl można zgłosić chęć otrzymywania pocztą elektroniczną aktualnych informacji o Europejskich Wykładach Otwartych za pośrednictwem naszego newslettera.

 Serdecznie zapraszamy do udziału w wykładach!