Informator Europejski

Informator Europejski

Czy wiesz, że...

Budowa II linii metra

to największa spośród realizowanych w Polsce inwestycja samorządowa, która uzyskała dofinansowanie z Funduszu Spójności.

10,4 mld zł

to kwota pozyskana ze środków Unii Europejskiej w latach 2007-2013.

10 tys. zł

przypada ze środków unijnych na każdego mieszkańca Warszawy.

6,7 mld zł

 to łączna kwota, która wpłynęła na konto m. st. Warszawy z UE w latach 2005-2017

17,5 mld zł

to łączna wartość dofinansowania projektów miejskich

Facebook

Europejskie Wykłady Otwarte

Increase Normal Decrease
opublikowano: Czwartek, 25 Listopada, 2010 - 13:32, admin

Bezpłatne wykłady otwarte

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa ma przyjemność zaprosić do udziału w bezpłatnych Europejskich Wykładach Otwartych dotyczących tematyki europejskiej. Wykłady otwarte mają na celu zwiększenie wiedzy Warszawiaków na temat procesu integracji Polski z Unią Europejską, w tym pozyskiwania środków z jej budżetu. Spotkania odbywają się regularnie  w sali konferencyjnej Centrum Przedsiębiorczości Smolna przy ul. Smolnej 4. Europejskie Wykłady Otwarte organizowane są przez Biuro Funduszy Europejskich i Polityki Rozwoju  Urzędu m.st. Warszawy.

Kto może wziąć udział?

W Europejskich Wykładach Otwartych może wziąć udział każdy mieszkaniec Warszawy zainteresowany tematyką europejską. Udział w wykładach jest ogólnodostępny i bezpłatny. Informacje o terminach i tematach wykładów można na stronie internetowej Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Warszawa oraz Wydziałach Obsługi Mieszkańców wszystkich dzielnic m.st. Warszawy.

INFORMACJA O NAJBLIŻSZYM WYKŁADZIE

Pod adresem e-mail: wyklady_europejskie@um.warszawa.pl można zgłosić chęć otrzymywania pocztą elektroniczną aktualnych informacji o Europejskich Wykładach Otwartych za pośrednictwem naszego newslettera.

 Serdecznie zapraszamy do udziału w wykładach!