przypada ze środków unijnych na każdego mieszkańca Warszawy.
to kwota pozyskana ze środków Unii Europejskiej w latach 2007-2013.
to łączna kwota, która wpłynęła na konto m. st. Warszawy z UE w latach 2005-2019
to łączna wartość dofinansowania projektów miejskich
to największa spośród realizowanych w Polsce inwestycja samorządowa, która uzyskała dofinansowanie z Funduszu Spójności.
ZAPYTANIE OFERTOWE
(zamówienie którego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych
równowartości kwoty 30.000 EUR)
Proszę o przedstawienie swojej oferty na poniżej opisany przedmiot zamówienia:
I. Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem zamówienia usługa polegająca na realizacji 4 spotkań on-line wraz z transmisją:
„Przeglądy Technologiczne” to cykliczne spotkania, stanowiące platformę dialogu między środowiskiem innowacyjnych podmiotów a samorządem. Celem spotkań jest prezentacja przez firmy innowacyjnych technologicznie rozwiązań z obszaru miast innowacyjnych reprezentantom Urzędu m.st. Warszawy i uczestnikom spotkania: przedstawicielom instytucji otoczenia biznesu, organizacji, korporacji i startupów. Każdorazowo prezentuje się od 6 do 12 firm (prelegenci).
Po 10-minutowej prezentacji następuje moderowana sesja Q&A (5 minut). Spotkania moderowane są przez pracowników Urzędu m.st. Warszawy. Za rekrutację prelegentów i uczestników spotkania odpowiada Zamawiający (łącznie ok. 40 osób). Tradycyjnie spotkania odbywały się w ZODIAKU – Warszawskim pawilonie Architektury. Kolejne edycje wydarzenia mają odbyć się w łączonej formule – stacjonarnie i on-line. Planowana tematyka spotkań w 2020 r. – technologie w walce
z Covid-19, VR, innowacje technologiczne w kulturze.
Creative Mikser stanowi cykliczne wydarzenie realizowane we współpracy Urzędu m.st. Warszawy i British Council na rzecz sieciowania przedsiębiorców sektora kreatywnego. Podczas spotkania prezentują się eksperci z Wielkiej Brytanii oraz przedstawiciele warszawskich środowisk kreatywnych (od 3 do 4 prezentacji). Spotkanie jest moderowane oraz tłumaczone (tłumaczenie dwustronne języki polski-angielski oraz PJM). Za rekrutację prelegentów i uczestników spotkania odpowiadają Zamawiający i British Council (łącznie ok. 300 osób). Spotkania dotychczas odbywały się stacjonarnie w ciekawych warszawskich przestrzeniach kojarzonych z biznesem i przemysłami kultury. Kolejna edycja wydarzenia zostanie przeprowadzona w formule on-line. Tematyka spotkania w 2020 r. – circular economy.
II. Szczegółowy zakres zamówienia:
2. Rejestracja spotkań „Przeglądy Technologiczne”, będzie realizowana w zaaranżowanym specjalnie do tego celu Pawilonie Gospodarczym w ZODIAKU – Warszawskim Pawilonie Architektury. Miejsce rejestracji spotkania Creative Mikser zostanie wskazane w terminie późniejszym przez Zamawiającego, przy czym prelegenci będą przebywać we własnych pomieszczeniach, natomiast tłumacze oraz ekipa techniczna może skorzystać z lokalu zapewnionego przez m.st. Warszawę. Ze względu na sytuację epidemiologiczną Zamawiający ma prawo wskazać inne równoległe lokalizacje nagrania spotkań,
np. z pomieszczenia eksperta/ekspertów.
3. Wytyczne techniczne:
4. Wykonawca zapewni awaryjne zabezpieczenie każdej transmisji (w tym: dodatkowe łącze transmisji, dodatkowy serwer streamingowy, dodatkowy sprzęt zapewniający prawidłową realizację transmisji).
5. Wykonawca zapewni możliwość zadawania pytań przez uczestników spotkania
w narzędziu do transmisji.
6. Parametry techniczne transmisji mogą ulec zmianie, pod warunkiem obustronnego zaakceptowania nowych parametrów przez Zamawiającego.
7. W ramach spotkania Creative Mikser wykonawca przygotuje trzy 20 sekundowe teasery z wypowiedziami prelegentów, które będą wykorzystane przez Zamawiającego w procesie promocji wydarzenia w mediach społecznościowych.
8. Wykonawca odpowiada za wszelkie zobowiązania formalno-prawne wobec podmiotów
z nim współpracujących, przy lub na rzecz realizacji niniejszego zamówienia (oraz roszczeń wynikających z zastosowania materiałów naruszających prawa autorskie).
9. Rekrutacja prelegentów i uczestników spotkań leży po stronie Zamawiającego.
10. Przygotowanie scenariusza poszczególnych wydarzeń zostanie przygotowane we współpracy między Zamawiającym a Wykonawcą.
11. Po każdym spotkaniu Wykonawca będzie zobowiązany do przygotowania sprawozdania z podsumowaniem szczegółowych statystyk z wydarzenia (liczba osób aktywnych na chacie, ewentualne problemy techniczne, rekomendacje dla Zmawiającego co do zmian itp.).
III. Termin realizacji zamówienia: 10 września 2020 r. - 10 grudnia 2020 r.
IV. Warunki udziału w postępowaniu:
V. Kryteria oceny ofert:
VI. Wagi punktowe lub procentowe poszczególnych kryteriów oceny ofert:
a. Cena brutto oferty - 40%.
cena najniższej oferty
Liczba punktów = -------------------------------------- * 40
cena badanej oferty
b. Doświadczenie Oferenta - 30%.
punkty przyznane Oferentowi
Liczba punktów = -------------------------------------------------- * 30
najwyższa wartość spośród złożonych ofert
za kryterium Doświadczenie Oferenta
c. Opis wybranej realizacji z portfolio Oferenta i próbka realizacji - 20%.
punkty przyznane Oferentowi
Liczba punktów = -------------------------------------------------- * 20
najwyższa wartość spośród złożonych ofert
za kryterium Opis wybranej realizacji z portfolio Oferenta i próbka realizacji
d. Opis techniczny realizacji zadania - 10%.
punkty przyznane Oferentowi
Liczba punktów = -------------------------------------------------- * 10
najwyższa wartość spośród złożonych ofert
za kryterium Opis techniczny realizacji zadania.
VII. Opis sposobu przyznania punktacji za spełnienie danego kryterium oceny ofert:
Ocena końcowa = liczba punktów w kryteriach a + b + c + d. Łącznie badana oferta może otrzymać maksymalnie 100 punktów. Oferty zostaną ocenione przez 3-osobowy zespół składający się z przedstawicieli Urzędu m.st. Warszawy.
Opis sposobu punktacji za spełnianie poszczególnych kryteriów:
Doświadczenie Oferenta |
Kryterium dotyczy doświadczenia Oferenta odnośnie do liczby przeprowadzonych (zakończonych) warsztatów, szkoleń, konferencji, spotkań on-line od dnia 1 stycznia 2020 r. do dnia 31 lipca 2020 r. Wykaz przeprowadzonych warsztatów, szkoleń, konferencji, spotkań on-line należy przedstawić zgodnie z wytycznymi zawartymi w formularzu ofertowym wg wzoru stanowiącego zał. 1 do zapytania.
Maksymalna liczba punktów = 30 punktów.
|
Opis wybranej realizacji |
Kryterium dotyczy wykazanego w załączniku nr 1 (oferta) opisu przykładowej realizacji spotkania on-line z portfolio Wykonawcy oraz dostarczonej próbki ww. realizacji (próbka zostanie dostarczona jako załącznik do oferty w formacie pliku MP4 lub AVI za pomocą ogólnodostępnego serwisu umożliwiającego przesyłanie danych (np. WeTransfer, GoogleDrive).
W ocenie kryterium będą brane pod uwagę:
Maksymalna liczba punktów = 20 punktów. |
Opis techniczny realizacji zamówienia |
Kryterium dotyczy wykazanego w załączniku nr 1 (oferta) opisu technicznego realizacji zamówienia – np. wskazanie osób zaangażowanych w realizację przedmiotu zamówienia (koordynator, operatorzy etc.), sprzętu jakim dysponuje Oferent, platformy, na jakiej planowana jest realizacja przedmiotu zamówienia.
W ocenie kryterium będą brane pod uwagę:
Maksymalna liczba punktów = 10 punktów. |
VIII. Pozostałe zasady wyboru najkorzystniejszej oferty:
Zamawiający zastrzega sobie prawo do odrzucenia oferty w następujących przypadkach:
Zamawiający zastrzega sobie prawo do negocjacji z Oferentami, którzy wezmą udział w niniejszym postępowaniu. Zamawiający dopuszcza zorganizowanie spotkania z Oferentami w celu zaprezentowania i zreferowania złożonych przez nich ofert. W przypadku, gdy cena oferty uznanej, wg powyższych kryteriów (w tym po uwzględnieniu ew. negocjacji cenowych), za najkorzystniejszą, przewyższa kwotę, którą Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu niniejszego zamówienia, może on wówczas unieważnić niniejsze zapytanie ofertowe.
IX. Termin składania ofert: 26 sierpnia 2020 r.
Ofertę (skan) wraz z załącznikami prosimy przesłać pocztą elektroniczną na adres mailowy osoby prowadzącej postępowanie (Dorota Dobrzyńska, ddobrzynska@um.warszawa.pl, tel.: 22 443 34 91). Dopuszcza się możliwość przesłania oferty wskazując w wiadomości e-mail link do oferty i załączników za pomocą ogólnodostępnego serwisu umożliwiającego przesyłanie danych (np. WeTransfer, GoogleDrive).
X. Warunki zmiany umowy i inne postanowienia istotne dla realizacji przedmiotu zamówienia:
Umowa dot. realizacji zamówienia określonego w niniejszym zapytaniu ofertowym może zostać zmieniona, jeżeli nastąpi zmiana okoliczności uniemożliwiająca realizację zamówienia zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. W przypadku, gdy cena wybranej najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu niniejszego zamówienia, może on wówczas odstąpić od podpisania umowy.
XI. Kontakt:
Ewentualne pytania proszę kierować do: