Zaproszenie na warsztaty strategiczne 5-12.03.2015 r.

opublikowano: Wtorek, 3 Marca, 2015 - 13:40, lzelazowska
Sporządził: Przemysław Gabrysiak

Celem warsztatów będzie sformułowanie misji i wizji rozwoju Obszaru Metropolitalnego oraz dokonanie priorytetyzacji opracowanych opcji strategicznych, a każdy z nich będzie prowadzony przez Wykonawcę Strategii – firmę Deloitte Consulting S.A.

Zebranie przedstawicieli różnych środowisk podczas warsztatów, zorganizowanych na terenie całego obszaru metropolitalnego, zapewni partycypacyjny model podejmowania decyzji przy tworzeniu Strategii Rozwoju oraz pozwoli na uwzględnienie interesów różnych grup interesariuszy.

Warsztaty zostały zaprojektowane w podziale na grupy regionalne i odbędą się w dn. od 5 do 12 marca 2015 r. Potwierdzenia obecności można kierować do firmy Deloitte:

Pan      Krzysztof Burkot

mail      kburkot@deloittece.com

tel.        664 199 196

w następujących terminach:

- do 3 marca - na warsztaty od nr 1 do 9, które odbędą się w dn. 5/6 marca,

- do 5 marca - na warsztaty od nr 10 do 19, które odbędą się w dn. 9-12 marca.

Równolegle do prowadzonych warsztatów strategicznych uruchomione zostanie elektroniczne narzędzie do głosowania nad opcjami strategicznymi, udostępnione na stronie internetowej projektu Programowanie Rozwoju Obszaru Metropolitalnego Warszawy. Informacja o uruchomieniu głosowania zostanie przekazana za pośrednictwem zróżnicowanych kanałów, w tym także przy wykorzystaniu mediów społecznościowych (Facebook).

W ramach prac projektowych Strategii Rozwoju OMW, zgodnie z najlepszymi praktykami dla tego poziomu dokumentów strategicznych, zostanie przeprowadzony również proces konsultacji społecznych. Jego celem będzie włączenie wszystkich grup interesariuszy z Obszaru Metropolitalnego Warszawy w pracę nad Strategią, poprzez wykorzystanie zgłoszonych uwag dla wypracowania ostatecznej wersji dokumentu.

Szczegółowe informacje dotyczące projektu PROM oraz działań związanych z tworzeniem dokumentu Strategii Rozwoju OMW znajdą Państwo na stronie internetowej: http://omw.um.warszawa.pl/ .

Zaproszenie na warsztaty
    (plik: zaproszenie_na_warsztaty_strategiczne.pdf, rozmiar pliku: 463.6 KB)
    Harmonogram warsztatów
    (plik: harmonogram_warsztatow_strategicznych_prom.pdf, rozmiar pliku: 111.2 KB)