Informator Europejski

Informator Europejski

Czy wiesz, że...

12,4 mld zł

 to łączna kwota, która wpłynęła na konto m. st. Warszawy z UE w latach 2005-2019

Budowa II linii metra

to największa spośród realizowanych w Polsce inwestycja samorządowa, która uzyskała dofinansowanie z Funduszu Spójności.

10 tys. zł

przypada ze środków unijnych na każdego mieszkańca Warszawy.

9,7 mld zł

to kwota pozyskana ze środków Unii Europejskiej w latach 2007-2013.

17,9 mld zł

to łączna wartość dofinansowania projektów miejskich

Facebook

Zapraszamy na Ursynowski Piknik Rowerowy!

Increase Normal Decrease
opublikowano: Czwartek, 5 Czerwca, 2014 - 14:14, p.paradowski

Już po raz trzeci 8 czerwca warszawscy rowerzyści będą uczestniczyć w Święcie Cyklicznym. Do święta dołącza się Dzielnica Ursynów, która razem z Warszawską Masą Krytyczną zaprasza miłośników jednośladów na „Piknik rowerowy w ramach Święta Cyklicznego”, który odbędzie się w niedzielę 8 czerwca w godz. 13.00–17.00 na terenie zielonym przy Ratuszu Dzielnicy Ursynów (al. KEN 61, stacja metra Imielin).

Zapraszamy na Ursynowski Piknik Rowerowy!

W programie imprezy m.in.: konkursy, pokazy zabezpieczeń do rowerów, wspólne zdjęcie uczestników przejazdu, pokazy udzielania pierwszej pomocy, pokaz mody rowerowej, konkurs na najelegantsza rowerzystkę, giełda rowerowa, atrakcje dla dzieci oraz pokaz ZUMBA® Fitness w wykonaniu: Katarzyny Kołacińskiej, Edyty Waśniewskiej, Ariadny Bednarz, Joanny Bolesty oraz Natalii Rogali, show chemiczne i pokazy robotów przygotowane przez MAŁEGO INŻYNIERA, trening piłkarski dla maluchów z Robertem Rostkiem (SOCCER TEAM), sztuki walki i Tai Chi dla dzieci prowadzone przez URSYNOWSKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI, sesje jogi śmiechu dla dorosłych, porady w namiocie edukacyjnym „JAK CHRONIĆ SIĘ PRZED KLESZCZAMI?"

Ponadto w ramach Pikniku Rowerowego odbędzie się URSYNOWSKIE WIETRZENIE SZAF i PIWNIC, czyli drugi PLENEROWY SZAFING PUBLICZNY, który wystartuje od godz. 11.00.

W namiocie Urzędu Dzielnicy Ursynów będzie można znaleźć informacje dotyczące projektu „Ścieżki edukacyjne, rekreacyjne i kulturowe na obszarze m.st. Warszawy i Natura 2000”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego (http://europa.um.warszawa.pl/projekty-miejskie/sciezki-edukacyjne). Dla zainteresowanych projektem przewidziany jest quiz z nagrodami.

Pliki do pobrania

  1. 1.
    Plakat
    (plik: piknik_rowerowy2_4.jpg, rozmiar pliku: 1112.08 KB)
    Pobierz