Informator Europejski

Informator Europejski

Czy wiesz, że...

Budowa II linii metra

to największa spośród realizowanych w Polsce inwestycja samorządowa, która uzyskała dofinansowanie z Funduszu Spójności.

9,7 mld zł

to kwota pozyskana ze środków Unii Europejskiej w latach 2007-2013.

17,7 mld zł

to łączna wartość dofinansowania projektów miejskich

10 tys. zł

przypada ze środków unijnych na każdego mieszkańca Warszawy.

7,3 mld zł

 to łączna kwota, która wpłynęła na konto m. st. Warszawy z UE w latach 2005-2018

Facebook

Zapraszamy na Dni Ursynowa!

Increase Normal Decrease
opublikowano: Czwartek, 5 Czerwca, 2014 - 08:51, agrabias

Już w najbliższą sobotę w Parku im. Romana Kozłowskiego – Kopa Cwila, odbędą się kolejne Dni Ursynowa. Impreza rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa do 23:00. W ramach atrakcji piknikowych będzie można odwiedzić m.in. Miasteczko Zdrowia i Bezpieczeństwa, Strefę dla dzieci, czy też Miasteczko Wojskowe.

Zapraszamy na Dni Ursynowa!

 

Podczas wydarzenia promowany będzie projekt m.st. Warszawy pn. „Ścieżki edukacyjne, rekreacyjne i kulturowe na obszarze m.st. Warszawy i Natura 2000”, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego
(http://europa.um.warszawa.pl/projekty-miejskie/sciezki-edukacyjne). W jego realizację zaangażowane są Dzielnica Ursynów oraz Dzielnica Włochy.

Jedną z atrakcji imprezy  będzie konkurs dla mieszkańców. Zapraszamy do Miasteczka Promocyjnego Dzielnicy Ursynów - do wygrania atrakcyjne nagrody!

Dni Ursynowa to także wydarzenie artystyczne. Na Małej Scenie (11:00 – 16:00) będzie można zobaczyć program artystyczny przygotowany przez placówki przedszkolne, szkoły podstawowe i gimnazja. Na dużej scenie natomiast (16:00 – 22:30) wystąpią IGO & ADO, HISU, MARGARET, RYSZARD RYNKOWSKI oraz AFROMENTAL.

Więcej informacji: http://ursynow.waw.pl/page/index.php?str=2988

Organizatorem przedsięwzięcia jest Urząd Dzielnicy Ursynów, natomiast partnerem strategicznym tegorocznej imprezy jest Radio Złote Przeboje.