to łączna kwota, która wpłynęła na konto m. st. Warszawy z UE w latach 2005-2018

Zapraszamy na Dni Ursynowa!

opublikowano: Czwartek, 5 Czerwca, 2014 - 08:51, agrabias

Już w najbliższą sobotę w Parku im. Romana Kozłowskiego – Kopa Cwila, odbędą się kolejne Dni Ursynowa. Impreza rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa do 23:00. W ramach atrakcji piknikowych będzie można odwiedzić m.in. Miasteczko Zdrowia i Bezpieczeństwa, Strefę dla dzieci, czy też Miasteczko Wojskowe.

Zapraszamy na Dni Ursynowa!

Podczas wydarzenia promowany będzie projekt m.st. Warszawy pn. „Ścieżki edukacyjne, rekreacyjne i kulturowe na obszarze m.st. Warszawy i Natura 2000”, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego
(http://europa.um.warszawa.pl/projekty-miejskie/sciezki-edukacyjne). W jego realizację zaangażowane są Dzielnica Ursynów oraz Dzielnica Włochy.

Jedną z atrakcji imprezy  będzie konkurs dla mieszkańców. Zapraszamy do Miasteczka Promocyjnego Dzielnicy Ursynów - do wygrania atrakcyjne nagrody!

Dni Ursynowa to także wydarzenie artystyczne. Na Małej Scenie (11:00 – 16:00) będzie można zobaczyć program artystyczny przygotowany przez placówki przedszkolne, szkoły podstawowe i gimnazja. Na dużej scenie natomiast (16:00 – 22:30) wystąpią IGO & ADO, HISU, MARGARET, RYSZARD RYNKOWSKI oraz AFROMENTAL.

Więcej informacji: http://ursynow.waw.pl/page/index.php?str=2988

Organizatorem przedsięwzięcia jest Urząd Dzielnicy Ursynów, natomiast partnerem strategicznym tegorocznej imprezy jest Radio Złote Przeboje.