to łączna kwota, która wpłynęła na konto m. st. Warszawy z UE w latach 2005-2017

Zapraszamy na 9. Forum Rozwoju Mazowsza

opublikowano: Czwartek, 11 Października, 2018 - 13:26, j.kuczynska

Serdecznie zapraszamy do udziału w 9. Edycji Forum Rozwoju Mazowsza, która odbędzie się 17-18 października 2018 r. Szczególnie ważnym elementem agendy wydarzenia jest organizowana w pierwszym dniu debata z udziałem przedstawicieli gmin: Metropolia warszawska – jak działa?

Zapraszamy na 9. Forum Rozwoju Mazowsza

W panelu wezmą udział:

Pani Renata Kaznowska – Zastępca Prezydenta m.st. Warszawy, Pan Daniel Putkiewicz – Zastępca Burmistrza Piaseczna, Pan Piotr Grubek – Zastępca Burmistrza Miasta Kobyłka, Pani Anna Dziama – Dyrektor Edukacji Centrum Nauki Kopernik, Pan Tamas Dombi – Zastępca Dyrektora Zarząd Dróg Miejskich.

Będziemy rozmawiać o metropolitalnym transporcie publicznym, wspólnej walce o czyste powietrze w metropolii oraz innych projektach realizowanych w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych. Ważnym aspektem debaty będzie dyskusja o przyszłości współpracy w ramach metropolii warszawskiej.

Forum Rozwoju Mazowsza to najważniejsze w województwie mazowieckim wydarzenie o charakterze warsztatowo-konferencyjnym dotyczące rozwoju regionu. Poświęcone jest promocji funduszy unijnych, wymianie doświadczeń i dyskusjom o tym, jak wzmacniać innowacyjność i przedsiębiorczość województwa. Projekt został zainaugurowany przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych jesienią 2010 roku i już na stałe wpisał się w kalendarz ważniejszych wydarzeń w regionie. Uczestnicy jednomyślnie podkreślają, że Forum jest wyjątkowe, a jego unikalna formuła sprzyja nawiązywaniu współpracy i dyskusji w gronie przedstawicieli różnych środowisk, zwłaszcza administracji, biznesu, sektora naukowego i pozarządowego.