to łączna kwota, która wpłynęła na konto m. st. Warszawy z UE w latach 2005-2017

Wynik postępowania dot. przygotowania dwóch ekspertyz

opublikowano: Czwartek, 8 Listopada, 2018 - 11:55, lzelazowska
Sporządził: Dominika Czapla

Opis przedmiotu zamówienia: Przygotowanie dwóch ekspertyz dotyczących oceny efektu energetycznego uzyskanego w wyniku realizacji projektów miejskich współfinansowanych przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

W odpowiedzi na zapytanie ofertowe do Biura wpłynęły następujące oferty (należy wskazać oferenta, cenę oraz datę wpływu oferty):

a)                  Termodom Igor Kornaś, oferta spełnia kryteria określone w zapytaniu ofertowym,

b)                  Ellipsis Energy Sp. z o. o., oferta spełnia kryteria określone w zapytaniu ofertowym,

c)                  Narodowa Agencja Poszanowania Energii S.A., oferta spełnia kryteria określone w zapytaniu ofertowym,

d)                  EgoTerm D. Curyło Spółka Jawna, oferta spełnia kryteria określone w zapytaniu ofertowym,

e)                  Atmoterm S.A., oferta spełnia kryteria określone w zapytaniu ofertowym,

f)                    ARGOX Sp. z o.o., oferta spełnia kryteria określone w zapytaniu ofertowym,

g)                  ESPIN s.c., oferta spełnia kryteria określone w zapytaniu ofertowym,

h)                  Eko Audytor Marek Mickaniewski, oferta spełnia kryteria określone w zapytaniu ofertowym,

i)                    Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A., oferta spełnia kryteria określone w zapytaniu ofertowym.

W wyniku analizy ofert zamówienie zostanie udzielone: EgoTerm D. Curyło Spółka Jawna. Oferta EgoTerm D. Curyło Spółka Jawna spełniła wszystkie istotne warunki wykonania w/w zadania i uzyskała największą ilość punktów w kryterium, oceny ofert.

Wykaz ofert, które spełniły wymagania formalne oraz ich ocena:

Nr oferty

Nazwa oferenta

Liczba punktów według kryterium cena waga 100 %

Termodom Igor Kornaś

Ellipsis Energy Sp. z o.o.

NAPE S.A.

EgoTerm D. Curyło Spółka Jawna

Atmoterm S.A.

ARGOX Sp. z o.o.