Umowa o dofinansowanie projektu

opublikowano: Piątek, 9 Kwietnia, 2010 - 14:54, admin

W dniu 19.02.2010r. została podpisana umowa o dofinansowanie Projektu "Budowa drugiej jezdni Al. Wilanowskiej na odc. ul. Sobieskiego - ul. Dolina Służewiecka".

Wartość projektu to ponad 53 mln zł, z czego dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego wyniesie ponad 45 mln zł.

Jest to kolejna umowa podpisana w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007 - 2013, Priorytet III - Regionlany system transportowy, Działanie 3.1 Infrastruktura drogowa.