to łączna kwota, która wpłynęła na konto m. st. Warszawy z UE w latach 2005-2017

Poszukujemy partnerów na targi nieruchomości EXPO REAL

opublikowano: Środa, 11 Maja, 2016 - 12:33, apawlak

Z przyjemnością informujemy, że w roku 2016 Warszawa po raz 16. zaprezentuje się na targach EXPO REAL, które rozpoczną się w dniu 4.10.2016 roku. Jak co roku zapraszamy Państwa do współuczestnictwa i współorganizacji targów. Informujemy również o możliwości jednoczesnego zgłoszenia na targi MIPIM 2017. Wspólnym celem udziału w targach inwestycyjnych EXPO REAL i MIPIM jest zaprezentowanie Warszawy jako miasta z dużym potencjałem i jako lidera obszaru CEE.

Do  współorganizacji udziału w targach zapraszamy Partnerów realizujących  nowoczesne rozwiązania architektoniczne oraz prowadzących działania mające znaczący wpływ na rozwój gospodarczy Warszawy, kluczowy wpływ na definiowanie miasta, na jego krajobraz i wizerunek w skali krajowej i międzynarodowej.

INFORMACJE DOTYCZĄCE OBU IMPREZ TARGOWYCH:

Pragniemy poinformować, że w związku z tym, że liczba Partnerów jest ograniczona, Miasto zastrzega sobie prawo do wyłonienia Partnerów w oparciu o skalę i znaczenie realizowanych przez nich projektów zgodnie z poniższymi uwarunkowaniami:

Będą to projekty realizowane lub przygotowywane do realizacji przez deweloperów, inwestorów i inne podmioty współuczestniczące w tworzeniu projektów inwestycyjnych. Projekty muszą mieć kluczowy wpływ na definiowanie miasta, na jego krajobraz i wizerunek w skali krajowej i międzynarodowej oraz charakter miastotwórczy. Każdy partner proszony jest o przedstawienie swoich propozycji.

Zależy nam na pokazaniu:

1    nowych ikon, dominant architektonicznych miasta, oryginalnych i niepowtarzalnych projektów,

2    inwestycji kształtujących i zagospodarowujących przestrzeń publiczną i organizujących wokół siebie funkcje publiczne o powierzchni powyżej 15 tys. m2,

3    inwestycji wpływających na międzynarodowe postrzeganie miasta, na jakość i poziom życia oraz prowadzenia działalności gospodarczej,

4    projektów miastotwórczych kreujących nową jakość przestrzeni publicznej wzdłuż linii metra, zmieniających funkcje dotychczasowej przestrzeni,

5    działań i projektów zmieniających i rewitalizujących tkankę zabytkową lub postindustrialną.

Ze względu na specyfikę targów Partnerzy pokrywają koszty swojej obecności na targach, koszt cateringu, części kosztów zabudowy oraz działań promocyjnych i oprawy wizerunkowej, (kwota ustalana w zależności od liczby Partnerów miasta). W tym zakresie Partnerzy współpracować będą z firmą reprezentującą wszystkich partnerów i koordynującą ich wystąpienie na targach, wybraną wspólnie przez Partnerów w porozumieniu z Miastem.

Po wyłonieniu Partnerów podpisane zostanie wspólne porozumienie o obecności na targach i formie reprezentacji Partnerów. Partnerzy otrzymają również formularz kontraktowy podwystawcy, który powinien zostać wypełniony i przesłany bezpośrednio do organizatora targów.

EXPO REAL 2016:

Miasto st. Warszawa po raz kolejny przygotowuje się do uczestnictwa w targach nieruchomości inwestycyjnych EXPO REAL, które odbędą się w dniach od 4 do 6 października 2016 r. w Monachium, Niemcy.

Informujemy, że zarezerwowaliśmy 111 m2 powierzchni wystawienniczej, zlokalizowanej, podobnie jak w latach ubiegłych w Hali A2.

I etap zgłoszeń:

Informujemy, że aby skorzystać z zakupu tańszych wejściówek miasto st. Warszawa musi zgłosić Państwa uczestnictwo, jako podwystawcy do dnia 24 czerwca 2016. Zgodnie z cennikiem targowym koszt zgłoszenia podwystawcy wyniesie wówczas 575 EUR.
Jeśli jesteście Państwo już zdecydowani prosimy o zgłoszenie.

II etap zgłoszeń:

Po 24 czerwca 2016 do 26 sierpnia 2016 roku możliwe będzie zgłaszanie podwystawców, lecz koszt wzrośnie do 725 EUR. Po 26 sierpnia 2016 opłata wzrasta do 875 EUR.

Tych z Państwa, którzy są zainteresowani zaprezentowaniem się na targach prosimy o przesłanie deklaracji udziału do dnia 31 maja 2016 r. Każdy podwystawca, podobnie jak wystawca główny, objęty jest wpisem do katalogu targowego, za który opłata wynosi 510 EUR.

MIPIM 2017:

Zapraszamy również do zgłaszania uczestnictwa w targach MIPIM 2017. Jeżeli są Państwo zdecydowani prosimy przesłanie analogicznego zgłoszenia lub jednego zgłoszenia na obie imprezy.

Propozycję współpracy prosimy przesłać pocztą na adres:

Biuro Funduszy Europejskich, pl. Defilad 1, skr. poczt. 5, 00-901 Warszawa 134,

Faxem na numer: 022 44 33 798 lub pocztą elektroniczną na adres: inteuro@um.warszawa.pl z kopią do Pani Katarzyny Kotlarskiej-Łysek kkotlarska@um.warszawa.pl i Pani Małgorzaty Trzaskowskiej mtrzaskowska@um.warszawa.pl.

Partnerzy, którzy współpracowali już z Miastem w ramach targów EXPO REAL bądź MIPIM proszeni są o przesłanie mailem jedynie deklaracji udziału i nazw projektów, których promocja jest planowana.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Panią Katarzyną Kotlarską-Łysek 22 44 33 198 lub Panią Małgorzatą Trzaskowską 22 44 33 186 lub mailem.

(plik: zapytanie_inwestorzy_expo_real_2016-last.pdf, rozmiar pliku: 1017.83 KB)