Informator Europejski

Informator Europejski

Czy wiesz, że...

17,9 mld zł

to łączna wartość dofinansowania projektów miejskich

9,7 mld zł

to kwota pozyskana ze środków Unii Europejskiej w latach 2007-2013.

Budowa II linii metra

to największa spośród realizowanych w Polsce inwestycja samorządowa, która uzyskała dofinansowanie z Funduszu Spójności.

12,4 mld zł

 to łączna kwota, która wpłynęła na konto m. st. Warszawy z UE w latach 2005-2019

10 tys. zł

przypada ze środków unijnych na każdego mieszkańca Warszawy.

Facebook

Konkurs plastyczny „Warszawa stolicą Europy w 2030 roku”

Increase Normal Decrease
opublikowano: Środa, 9 Września, 2015 - 15:20, agrabias

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa prowadzony przez Biuro Funduszy Europejskich  i Rozwoju Gospodarczego Urzędu m.st. Warszawy zaprasza uczniów warszawskich szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym „Warszawa stolicą Europy w 2030 roku”

Celem konkursu jest plastyczne przedstawienie wizji Warszawy jako nowoczesnej, prężnie rozwijającej się europejskiej metropolii w 2030 roku.

Nadesłane na konkurs prace powinny przedstawiać marzenia, oczekiwania lub wizje autorów dotyczące Warszawy w przyszłości, zarówno w wymiarze lokalnym, europejskim jak i międzynarodowym.

Prace muszą zostać wykonane w formie rysunku lub malunku, przy użyciu jednej z następujących technik plastycznych: kredki, pastele, farby plakatowe, tempera, pisaki lub grafika. Wymagany format to A3 lub A4. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy zaś szkoły podziękowania za udział w konkursie.

Nagrodą główną dla autora najwyżej ocenionej pracy jest tablet.

Prace wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesyłać w terminie do 16 października 2015 roku (decyduje data stempla pocztowego) na adres:

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa

ul. Smolna 4, 00-375 Warszawa

(z dopiskiem Konkurs plastyczny – „Warszawa stolicą Europy w 2030 roku”)

Szczegółowe informacje, regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Warszawa: http://europedirect.um.warszawa.pl

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu oraz wypełnienie i przesłanie wraz z pracą wypełnionego formularza zgłoszeniowego. Ponadto każda praca powinna być podpisana z tyłu (imię i nazwisko ucznia, klasa, szkoła).

Wszelkie dodatkowe pytania prosimy kierować telefonicznie pod nr: (22) 443 02 26; (22) 443 03 69; (22) 443 07 80 lub pocztą elektroniczną na adres: europedirect-warszawa@um.warszawa.pl

Pliki do pobrania

  1. 1.

    (plik: zalacznik_formularz_zgloszeniowy.doc, rozmiar pliku: 696.5 KB)
    Pobierz
  2. 2.

    (plik: regulamin_konkursu_plastycznego.pdf, rozmiar pliku: 91.55 KB)
    Pobierz