Informator Europejski

Informator Europejski

Czy wiesz, że...

9,7 mld zł

to kwota pozyskana ze środków Unii Europejskiej w latach 2007-2013.

10,8 mld zł

to łączna wartość dofinansowania projektów miejskich od 2004 r.

6,2 tys. zł

przypada ze środków unijnych na każdego mieszkańca Warszawy.

5,6 mld zł

to łączna kwota, która wpłynęła na konto m. st. Warszawy z UE w latach 2005-2015

Budowa II linii metra

to największa spośród realizowanych w Polsce inwestycja samorządowa, która uzyskała dofinansowanie z Funduszu Spójności.

Facebook

Konkurs na warszawskie przedmioty

Increase Normal Decrease
opublikowano: Środa, 13 Stycznia, 2016 - 08:38, apawlak

Miasto stołeczne Warszawa ogłasza Konkurs na zaprojektowanie przedmiotów z zakresu sztuki użytkowej, których zadaniem będzie m.in. promowanie Warszawy podczas międzynarodowych wystąpień np. targów.

Przedmioty z zakresu sztuki użytkowej mają wywoływać pozytywne skojarzenia z Warszawą jako miastem, w którym rodzi się i rozwija nowoczesny design, a firmy z branży kreatywnej mogą osiągać sukcesy. Przedmiotem może być zarówno niewielki upominek dla uczestników targów, jak i mebel stanowiący element stoiska targowego, czy nawet strój prezentowany przez hostessy obsługujące stoisko.

Miasto Stołeczne Warszawa uczestniczy w zagranicznych targach inwestycyjnych MIPIM w Cannes i EXPO REAL w Monachium, które odbywają się w marcu i październiku każdego roku.

Miasto Stołeczne Warszawa na targach prezentuje się od lat jako miasto przyjazne inwestorom i mieszkańcom, a od 2014 roku również jako miasto designu oraz nowatorskich pomysłów zdolnych twórców.

W związku z powyższym do zaprezentowania swoich produktów na targach chcielibyśmy zaprosić twórców prowadzących działalność gospodarczą w Warszawie.

Pliki do pobrania

  1. 1.

    (plik: konkurs_regulamin.pdf, rozmiar pliku: 1222.2 KB)
    Pobierz