to łączna wartość dofinansowania projektów miejskich od 2004 r.

6,2 tys. zł

to łączna kwota, która wpłynęła na konto m. st. Warszawy z UE w latach 2005-2015

Konkurs na warszawskie przedmioty

opublikowano: Środa, 13 Stycznia, 2016 - 08:38, apawlak

Miasto stołeczne Warszawa ogłasza Konkurs na zaprojektowanie przedmiotów z zakresu sztuki użytkowej, których zadaniem będzie m.in. promowanie Warszawy podczas międzynarodowych wystąpień np. targów.

Przedmioty z zakresu sztuki użytkowej mają wywoływać pozytywne skojarzenia z Warszawą jako miastem, w którym rodzi się i rozwija nowoczesny design, a firmy z branży kreatywnej mogą osiągać sukcesy. Przedmiotem może być zarówno niewielki upominek dla uczestników targów, jak i mebel stanowiący element stoiska targowego, czy nawet strój prezentowany przez hostessy obsługujące stoisko.

Miasto Stołeczne Warszawa uczestniczy w zagranicznych targach inwestycyjnych MIPIM w Cannes i EXPO REAL w Monachium, które odbywają się w marcu i październiku każdego roku.

Miasto Stołeczne Warszawa na targach prezentuje się od lat jako miasto przyjazne inwestorom i mieszkańcom, a od 2014 roku również jako miasto designu oraz nowatorskich pomysłów zdolnych twórców.

W związku z powyższym do zaprezentowania swoich produktów na targach chcielibyśmy zaprosić twórców prowadzących działalność gospodarczą w Warszawie.

(plik: konkurs_regulamin.pdf, rozmiar pliku: 1222.2 KB)