to łączna kwota, która wpłynęła na konto m. st. Warszawy z UE w latach 2005-2017

Jak stworzyć atrakcyjną ofertę dla inwestora?

opublikowano: Piątek, 29 Kwietnia, 2016 - 15:53, p.paradowski
Sporządził: Arkadiusz Pawlak

M. st. Warszawa wraz z przedstawicielami gmin, wchodzących w skład Warszawskiego Obszaru Funkcjonalnego (WOF), uczestniczyło dziś w seminarium szkoleniowym poświeconemu obsłudze inwestora i promocji terenów inwestycyjnych.

Dzięki bogatemu doświadczeniu prowadzących, tj. przedstawicieli Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ), i przekazanej przez nich wiedzy samorządy będą mogły przygotować kompleksową i atrakcyjną ofertę inwestycyjną.

Szkolenie zostało zorganizowane przez Miasto Stołeczne Warszawa w ramach projektu „Promocja gospodarcza WOF”, realizowanego w zakresie Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych. Współpraca z PAIiIZ zakłada kolejne szkolenia o zbliżonej tematyce oraz promocję terenów inwestycyjnych z WOF na stronie www.paiiz.gov.pl.