Informator Europejski

Informator Europejski

Czy wiesz, że...

9,7 mld zł

to kwota pozyskana ze środków Unii Europejskiej w latach 2007-2013.

7,3 mld zł

 to łączna kwota, która wpłynęła na konto m. st. Warszawy z UE w latach 2005-2018

Budowa II linii metra

to największa spośród realizowanych w Polsce inwestycja samorządowa, która uzyskała dofinansowanie z Funduszu Spójności.

10 tys. zł

przypada ze środków unijnych na każdego mieszkańca Warszawy.

17,7 mld zł

to łączna wartość dofinansowania projektów miejskich

Facebook

IV Akademickie Targi Pracy JOBBING

Increase Normal Decrease
opublikowano: Środa, 24 Lutego, 2010 - 11:51, admin

Jesteś studentem bądź absolwentem uczelni wyższej? Chcesz świadomie budować swoją karierę? Punkt Informacyjny EUROPE DIRECT – Warszawa, prowadzony przez m.st. Warszawę zaprasza na Akademickie Targi Pracy – Jobbing, które odbędą się 1 marca 2010 roku w godzinach 10:00 - 17:00 w PKiN.

Jesteś studentem bądź absolwentem uczelni wyższej? Chcesz świadomie budować swoją karierę?

Punkt Informacyjny EUROPE DIRECT – Warszawa, prowadzony przez m.st. Warszawę zaprasza na Akademickie Targi Pracy – Jobbing, które odbędą się 1 marca 2010 roku w godzinach 10:00 - 17:00 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Organizatorem targów jest 20 Akademickich Biur Karier warszawskich szkół wyższych oraz Stowarzyszenie na rzecz Akademickich Biur Karier.

Targi, jako największy międzyuczelniany projekt w Polsce, są kierowane do osób o bardzo zróżnicowanych profilach edukacyjnych m.in. technicznych, medycznych, humanistycznych, społecznych i biznesowych. Oferty praktyk, pracy stałej i czasowej oraz innych projektów rekrutacyjnych lub edukacyjnych będą prezentować firmy z różnorodnych branż takich jak m.in. Michelin, Reckitt Benckiser, KPMG, Passus, Polskapresse, Coca-Cola HBC Polska, Philip Morris Polska Distribution, HP, Nestle, Danone, Centrum Badań Kosmicznych PAN, Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Gemius, Mieszko, Ministerstwo Infrastruktury, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej, Hewlett - Packard, Makro Cash and Carry.

W ramach części edukacyjnej JOBBING dostępna będzie oferta 13 szkoleń i wykładów w języku polskim i angielskim, które dotyczyć będą m.in. negocjacji i mediacji, zarządzania zespołem w sytuacji zmiany, tworzenia projektów społecznych, mentoringu
i coachingu, czy strategii wyznaczania celów. Będą też warsztaty poświecone zagadnieniom planowania kariery (m.in. w IT) oraz kreowania własnego wizerunku.

Więcej informacji na temat Akademickich Targów Pracy JOBBING znajdziesz tutaj: http://www.jobbing.org.pl

Punkt Informacyjny EUROPE DIRECT – Warszawa będzie obecny na imprezie w ramach jednego ze stoisk, wspólnie z Urzędem Pracy m.st. Warszawy. Pracownicy Punktu będą świadczyć usługi informacyjne oraz doradcze, dotyczące europejskiego rynku pracy w zakresie:

- zasad rekrutacji oraz poszukiwania miejsc pracy przez pracowników i pracodawców, jak i wszystkich obywateli pragnących korzystać z prawa do swobodnego przepływu osób,
- możliwości finansowania działalności gospodarczej z funduszy europejskich dla młodych ludzi,
- możliwości skorzystania z usług specjalistycznych, kursów, szkoleń, studiów podyplomowych współfinansowanych ze środków europejskich,
- programów europejskich wspierających edukację, staże, wolontariat.

Na miejscu będzie można zaopatrzyć się także w specjalistyczne publikacje i materiały edukacyjne z zakresu przedsiębiorczości oraz polityki młodzieżowej Unii Europejskiej.

Serdecznie zapraszamy!