Informator Europejski

Informator Europejski

Czy wiesz, że...

9,7 mld zł

to kwota pozyskana ze środków Unii Europejskiej w latach 2007-2013.

7,3 mld zł

 to łączna kwota, która wpłynęła na konto m. st. Warszawy z UE w latach 2005-2018

17,7 mld zł

to łączna wartość dofinansowania projektów miejskich

Budowa II linii metra

to największa spośród realizowanych w Polsce inwestycja samorządowa, która uzyskała dofinansowanie z Funduszu Spójności.

10 tys. zł

przypada ze środków unijnych na każdego mieszkańca Warszawy.

Facebook

IV Akademickie Targi Pracy JOBBING

Increase Normal Decrease
opublikowano: Środa, 24 Lutego, 2010 - 11:51, admin

Jesteś studentem bądź absolwentem uczelni wyższej? Chcesz świadomie budować swoją karierę? Punkt Informacyjny EUROPE DIRECT – Warszawa, prowadzony przez m.st. Warszawę zaprasza na Akademickie Targi Pracy – Jobbing, które odbędą się 1 marca 2010 roku w godzinach 10:00 - 17:00 w PKiN.

Jesteś studentem bądź absolwentem uczelni wyższej? Chcesz świadomie budować swoją karierę?

Punkt Informacyjny EUROPE DIRECT – Warszawa, prowadzony przez m.st. Warszawę zaprasza na Akademickie Targi Pracy – Jobbing, które odbędą się 1 marca 2010 roku w godzinach 10:00 - 17:00 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Organizatorem targów jest 20 Akademickich Biur Karier warszawskich szkół wyższych oraz Stowarzyszenie na rzecz Akademickich Biur Karier.

Targi, jako największy międzyuczelniany projekt w Polsce, są kierowane do osób o bardzo zróżnicowanych profilach edukacyjnych m.in. technicznych, medycznych, humanistycznych, społecznych i biznesowych. Oferty praktyk, pracy stałej i czasowej oraz innych projektów rekrutacyjnych lub edukacyjnych będą prezentować firmy z różnorodnych branż takich jak m.in. Michelin, Reckitt Benckiser, KPMG, Passus, Polskapresse, Coca-Cola HBC Polska, Philip Morris Polska Distribution, HP, Nestle, Danone, Centrum Badań Kosmicznych PAN, Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Gemius, Mieszko, Ministerstwo Infrastruktury, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej, Hewlett - Packard, Makro Cash and Carry.

W ramach części edukacyjnej JOBBING dostępna będzie oferta 13 szkoleń i wykładów w języku polskim i angielskim, które dotyczyć będą m.in. negocjacji i mediacji, zarządzania zespołem w sytuacji zmiany, tworzenia projektów społecznych, mentoringu
i coachingu, czy strategii wyznaczania celów. Będą też warsztaty poświecone zagadnieniom planowania kariery (m.in. w IT) oraz kreowania własnego wizerunku.

Więcej informacji na temat Akademickich Targów Pracy JOBBING znajdziesz tutaj: http://www.jobbing.org.pl

Punkt Informacyjny EUROPE DIRECT – Warszawa będzie obecny na imprezie w ramach jednego ze stoisk, wspólnie z Urzędem Pracy m.st. Warszawy. Pracownicy Punktu będą świadczyć usługi informacyjne oraz doradcze, dotyczące europejskiego rynku pracy w zakresie:

- zasad rekrutacji oraz poszukiwania miejsc pracy przez pracowników i pracodawców, jak i wszystkich obywateli pragnących korzystać z prawa do swobodnego przepływu osób,
- możliwości finansowania działalności gospodarczej z funduszy europejskich dla młodych ludzi,
- możliwości skorzystania z usług specjalistycznych, kursów, szkoleń, studiów podyplomowych współfinansowanych ze środków europejskich,
- programów europejskich wspierających edukację, staże, wolontariat.

Na miejscu będzie można zaopatrzyć się także w specjalistyczne publikacje i materiały edukacyjne z zakresu przedsiębiorczości oraz polityki młodzieżowej Unii Europejskiej.

Serdecznie zapraszamy!