Creative Camp Warsaw!

opublikowano: Wtorek, 3 Września, 2013 - 10:39, agrabias

Spotkania organizowane w ramach Creative Camp Warsaw stanowią okazję do nawiązania kontaktów i współpracy z twórcami, przedsiębiorcami, instytucjami otoczenia biznesu, nauki i administracji z kraju i zagranicy. Projekt European Creative Cluster Lab (ECCL) jest poświęcony wspieraniu i rozwojowi klastrów kreatywnych w Europie, Warszawa jest odpowiedzialna za część projektu dotyczącą inkubacji innowacji i kreatywności.

W ramach projektu European Creative Cluster Lab Miasto Stołeczne Warszawa zaprasza na cykl spotkań skierowanych do przedsiębiorc Creative Camp Warsaw!
fot. W ramach projektu European Creative Cluster Lab Miasto Stołeczne Warszawa zaprasza na cykl spotkań skierowanych do przedsiębiorc

Poszerzanie wiedzy, internacjonalizacja i profesjonalizacja warszawskich środowisk kreatywnych w ramach Creative Camp jest jednym ze sposobów realizacji tego zadania.

WYDARZENIA CREATIVE CAMP

(10.00.-16.00.)

Szkolenie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców z zakresu budowania marki

(9.00.-11.00.)

Śniadanie networkingowe połączone z debatą jak zachęcać firmy sektora kreatywnego do korzystania z instrumentów wsparcia

(11.30.-19.00)

Polsko-niemieckie warsztaty Design Thinking „Droga do rozwoju”

(18.00.-21.00.)

Sesja sieciujaca dla klastrów i inicjatyw klastrowych oraz warsztata z zakresu budowania strategii i internacjonalizacji klastrów oraz nicjatyw klastrowych

(18.00.-21.00.)

Creative Mikser 8. Food Design

SOHO FACTORY

Szczegółowy plan Creative Camp Warsaw oraz Warszawskiego Miesiąca Kreatywnych znajdą Państwo w załącznikach.

Zapraszamy!

Więcej informacji:

Dorota Dobrzyńska, BFEiRG, tel.: 22 443 07 93, ddobrzynska@um.warszawa.pl

Urszula Trzeciakowska, BK, tel.: 22 443 03 43, utrzeciakowska@um.warszawa.pl

(plik: ccw_ulotka_web_29_08_pl-ok.jpg, rozmiar pliku: 329.47 KB)